dvě Maminky, Dvě Kola, Dvě Hodiny


“Gatorade by bylo hezké,” řekl jsem. Pak jsem ji chytil za ruku a přitáhl si ji blíž. Zašeptal jsem jí do ucha. “Možná budete chtít získat nějaké dech mincovny.”

Přikývla. “Nevíš, o polovinu. Ta věc nesedí dobře v mém žaludku. A vy jste musel vyčerpat natolik, aby dusit pro. Budu potřebovat nějaký Pepto, nebo alka-minerálka, nebo tak něco. I Doufám, že si toho vážím. “

Dal jsem jí pusu. “Doufám, že se vám ukázat, jak moc, v jen chvíli.”

Dala mi pusu na tvář a podíval jsem se vidět, že máma byla sledoval celou naši malou scénu. Busted.

No dobře. Náhodou jsem věděl, že ona nebyla dokonalá malý nevinný na té cestě jeden. Ne s Colinem ve stavu, že musela být palců Dokonce řekla, on měl jeho “plné ruce práce.”

***

Po naplnění nádrže, jsem se přestěhoval džíp a zaparkoval před budovou. Strečink opatrně, jsem si uvědomil, jsem byl víc nepříjemné, než jsem si uvědomil, a moje nohy bolely.

Trefil jsem hlavu a zjistil, máma a táta znovu chatování. Táta se zdálo zaujatý. Šel jsem k němu projít klíče, a on mě vytáhl do strany.

“Poslouchej Jeremy, já potřebuju, abys mi laskavost.”

“Samozřejmě. Cože?”

Rozhlédl se kolem sebe krátce. “Tvůj bratranec byl stále příliš přátelský s vaší matkou, na jízdu. Ona je trochu nervózní přes celé věci. Ne, že nechápu, jak se to může stát. Všichni víme, jak se cítí o vaší matce. Ona je hrst, a pro mladého muže mít, že sedí v klíně pro takové delší dobu, můžete vidět, jak se věci mohly dobře, přijít. ” Podíval se na mě velmi přímo, aby se ujistil jsem se dostal na místo.

“Colin je ještě nezralý v mnoha ohledech. Někdy nemá pocit, že Bůh dal husu. Nemyslím si, že tvá matka by měla být už seděl s ním. Můžete přepínat sedadla s ním? Tak jeho matka vypořádat se s jeho bludné rukama. A jiné věci. “

“Samozřejmě, tati. Proč jsem jen říct mu něco?”

Táta zavrtěl hlavou. “Nechci, aby, pokud nebudeme muset. Tento den byl také v pořádku, až příliš dokonalé. Chcete-li nepořádek to takhle. Zatím není žádný škody. To jsou jen některé dospívající bláznovství. Sakra, je to jeho sen . Zkusme udržet ho na uzdě. “

“Dobře. Nebudu dnes večer nic říkat. Uvidíme, co bude zítra. To mě spálí přemýšlet o něm něco dělat s mámou.”

To byla pravda. Možná, že není fér ani rozumné, ale hej, já jsem teenager, a to je moje máma.

“Nech to být, teď. Tvoje matka je vyřízení. Myslíte si, že můžete pustit do předmětu přepínání místa? Bude lepší, když to přišlo od tebe.”

Nevěděl jsem, že teta Marie by rád slyšel jsem o tom, že. Viděl jsem v obchodě, že máma a teta Marie se choulili jako komplici v úmyslu trestný čin. Vypadali docela animovaný.

“Jasně, tati. Postarám se o to.”

Položil mi ruku na rameno. “Jsem na tebe hrdý syn. Vzal jste trapné situace a zacházel jako muž. Bylo by hezké, kdyby jste a Colin mohl trávit více času společně. Možná byste utřít na něj trochu.”

Cítil jsem se trochu provinile. Pokud táta věděl, že můj “mužný” způsob zacházení věcí bylo získání vyhulit z mého MILF tety, mohl cítit jinak.

Když Moms vyšel konečně, teta Marie byla do očí bijící, chodící přímo ke mně, Gatorade v ruce. Měla pivo v ní jiné. Tam byl určitý houpačka ve svém kroku. “Připravte se na hodinu dvě?” dobírala si ho.

“Táta chce, abychom se změnit až na sezení,” řekl jsem jí, chodí s ní kolem zadní části vozu, aby se zabránilo všem ostatním.

Podívala se na něj nervózně. “Jsme zatkli?”

“Já si to nemyslím, ale Chová se zatraceně podezřelé. Musíme ochladí se,” řekl jsem. Zdálo lepší než říkat “Váš syn má taky grabby”.

“Sakra,” Podívala se na můj táta. “Udělám to, aby vás později, slibuju.”

“Budu vám držet se, že.” Otevřel jsem zadní dveře pro ni. “Hej, Colin. Pojďme přejít, Ok? Chci mluvit s mámou trochu.”

Viděl jsem ho, jak bojovat proti nutkání dohadovat, ale jak by mohl? “Jistě,” řekl nakonec, znělo víc než trochu sklesle.

Šel jsem a připojil se k mámě. “To je v pořádku s tebou, mami?”

“Samozřejmě. Rád bych mít možnost” pokecat “s mým oblíbeným chlapcem.” Její hlas měl trochu problém s ním.

Vlezl jsem do přední sedadlo, ulevilo mít trochu více prostoru jak na nohou a po stranách.

“Připravte se na mě?” Zeptala se máma.

Poklepal jsem si kolo. “Přesně tak.”

Máma sklouzla do klína, a nemohl jsem si pomoct, ale okamžitě vzpomenout všechny ty věci, které jsem udělal s její malou sestrou. To není dobré. Mysli na něco jiného, ​​nebo bych měl nějaké vážné vysvětlovat.

“Dobře. Pokud provoz není problém, měli bychom být doma za hodinu, možná hodinu a čtvrt na nejhorší. Všichni se usadili v?”

“Ready tady,” oznámil jsem.

“Tady vzadu taky,” odpověděla teta Marie.

“Skvělé. Jedeme.” Táta vycouval, zalomený nahoru jeho melodie, a jsme narazili na otevřené silnici.

Byli jsme sotva zpátky na asfalt před Máma zkroucený v křesle, sedí šikmo přes klína, její hmotnost převážně na pravé stehno. Opřela se o dveře a zíral na mě.

Crap. To nevypadalo dobře. “Všechno,” zasyčela. “Budeš mi říct všechno, co Marie udělal s tebou.”

Legrační, jak to formuloval. Ne to, co jsem jí udělal, ale to, co mi udělal. Trochu jsem vyrazil její tón. “Dobře, mami, ale budeš mi všechno, co se sem nahoru, že se táta mi říká přepínat místa.”

Její oči zářily. “To není tvoje zatracené podnikání! Jsem dospělý tady.”

“Jako jsem já, máma, nebo jsi zapomněl?”

“Dělej, co si řekli, mladý muž!” vyštěkla, dost nahlas, aby si táta pozornost.

“Co to bylo Dear?” zeptal se.

“Nic, zlato, my jsme jen chatování,” řekla máma nedbale.

“Ok, to neznamená, že ruším,” řekl. Slyšel jsem, že ho zase hudbu až jen trochu hlasitější.

Nechtěl jsem jí na mě zlobí. Věděl jsem, že jsem už tlačil věci příliš daleko. Stáhl jsem máma blíž balení ruku kolem pasu, a odpočívá ruku na její nohu. Ztuhla. “Máš pravdu, mami. Promiň. Řeknu vám všechno. Byl jsem jen zvědavý, víš? Táta mi konfrontaci takhle. Málem jsem měl jít na Colina.”

Viděl jsem její hněv ustupují, a její oči změkly. “Nedělej to. Nebylo to tak velký problém, opravdu.”

“Ok. Bych ještě rád slyšel, jestli vám nevadí, že po něm. Ale i kdyby ne, je to v pořádku taky.”

Položila mu ruku na mou a přikývl. “Uvidíme. Nyní začít od začátku.”

Vysvětlil jsem, jak moc pevněji sezení byla v zádech, a jak jsme byli v krabici dovnitř “Vzpomínáš si, jak hrbolatá cesta byla? Jsme byli vychvaloval jako házet hračky.”

“Jak přesně jsi seděl?” zeptala se.

Málem vyskočil z kůže, když jsem si ji přitáhl zpátky na na klíně. “Byli jsme takhle, ale její nohy byly mimo dolu, jinak ona klouzat dolů mezi nohy.”

Máma otevřela její trochu, a posunul je nad moje. “Takhle?” zeptala se.

Naše tváře byly velmi blízko, a já jsem mohl vidět přes rameno. “Jo. A moje byly otevřeny trochu jako je tento.” Ukázal jsem jí. “Na zadním sedadle, že zaklíněný nohama v pevně proti dveřím a zařízení.”

“Ne moc dobře vychovaná,” ​​zamumlala.

Zasmála jsem se. “Jen jsme se snažili přežít na začátku. Přísahám. Bylo to skoro jako hra, opravdu trochu zábava, ale nic špatného. Jednou se odrazil až na doraz do roll-bar, bít hlavou. Jindy se skončil s nohou trčí na střechu a košili téměř až do podpaží. Ale my jsme prostě nemohli přestat smát absurditě toho. “

“Já nevím, co tvůj otec myslel, řidičský takhle. Bylo to skoro jako špatný tady,” přiznala.

“Sotva jsem dostal ji, jak sedí a hlavně opět oblékl, než se hodili na zem, a vše, co jsem viděl, byla nohy a kalhotky. Poté jsem se dostal kolem pasu, jako je tento, a visel na ní, tak ona bych ‘ t se znovu zahájena. to trochu pomohlo, ale když jsme hit, že opravdu velká díra jsme byli prakticky obrátil na naše hlavy, a chytil jsem ji, aby se jim nic nestalo, a to je, když začaly potíže. “

“Údaje, Rotten! Všechno, rozumíš? Neopovažuj nechat nic ven.” Byla to děsivá vážně.

Přikývl jsem. “Ona se zkroutil do strany, něco jako tohle,” upraveny jsem maminka na stranu bit, “a když jsme se usadili, měl jsem ruku mezi nohy, a já jsem visel na její prso.”

Přestěhoval jsem ruku na její nohu, umístit ji na vnitřní straně stehna, přitiskl její šortky. Položila ruku na mou a přesunul ho palec nebo tak. “Ok, já to chápu. Nepotřebujeme opakování všeho. Jak se vaše ruka skončit na prsou?”

“Byla to nehoda. Přísahám. Moje ruka byla kolem zádech.” Opět jsem se přestěhoval ruku za ní, “a když přistál v klíně,” vytáhl jsem mámě zpět na místo a snažil se ignorovat ten pocit její hebké tváře lisovaných proti mně, “moje ruka prostě přirozeně vzal na tak jsem se mohl držet ní. “

Posunul jsem ruku kolem ní, zastavil těsně baňkování její prsa. Nebyl jsem připraven ztratit tu ruku ještě. I tak jsem mohl cítit jemný vlnu její oko proti mé zápěstí.

“A pak?”

“Vytáhla ruku z její prso pro druhé, jsem se ho chytil docela pevně Pak, když jsme seděli opět normálně, položila ji zpět, směje se, že je to” trdlo den “, a řekl mi, že je jemnější. .

“Bůh. Věděl jsem to! Je to jako zkurvená potížista.”

“Mohl jsem se zastavil, ale to bylo prostě příliš horko. Omlouvám se mami. Ale tety u Marie prsa jsou dost neuvěřitelné.”

“Větší není vždy lepší, víš,” řekla mi.

Chybička se vloudila. Bolest předmět.

“Já vím. Myslím, že dobře, jako je ta vaše. Yours jsou lepší. Pevnější, ne všechny povislá a živý, jako ona.” Ok, jsem byl sokl pravdy trochu. Máma byla pěkná, ale teta Marie je bylo úžasné. Moje ruka byla připravena na její prso na chvíli teď, a opatrně jsem ho blíž, až jsem sotva ji uchopil.

“Její nemají opravdu klesnout mnohem vůbec,” Mami přiznal. “Ne pro ty, které velikosti. Pouze ty falešné sedět mnohem pevnější než ona.” Natáhla ruku a stiskl mou ruku z jejího prsu, posuvné ji trochu dolů. Ale neřekla nic. “Co tedy?”

“Všechny pohybuje v klíně, a my ji držel za prso byl jen příliš stimulující. Myslím, že to cítil, a ona se mě zeptala, jestli jsem potřeboval upravit jsem tam.”

“Takže jsi stále těžké?”

“No tak mami! Samozřejmě, že jsem byl. To je čistě fyzický. Myslím, že vypadají, dokonce i teď, když jsem nervózní, a starosti, já jsem ještě stále těžké. Nemůžu si pomoct.” Samozřejmě, že moje ruka byla téměř v rozkroku, a další se plížil zpět nahoru a byl dotýká dna jejího prsu nebolelo.

Máma otočila hlavu směrem ke mně, a já se naklonil dopředu trochu, aby se nemusela na jeřábu krku tak daleko. Sklonil jsem obličej, červenat. Právě jsem se přiznal, že jsem tvrdě pro mámu. “Je to v pořádku Jeremy. Nebuď nervózní. Nejsi v průšvihu. Prostě potřebuju vědět.” Byl jsem překvapen její chichotání. “Myslím, že je to nevyhnutelné, že ona všimnete, když máš těžké. Docela těžko přehlédnout. Jsi v pořádku?”

“Já .. já jsem trochu nepříjemné. Nevadilo by vám?”

“Jen do toho,” řekla a zvedla se ze mě. “Ukažte mi, co jsi udělal.”

“Nic, co by špatné, opravdu,” vysvětlil jsem, když jsem se narovnal můj penis. “To bylo docela chytil, a jen jsem potřeboval narovnat to. Opřela se proti němu, ale to nebylo nic zjevné, víte. Snažím se dostat pohodlně, to je všechno.”

Máma se usadil zpátky, a její zadek uhnízděný proti můj penis. “Ježíši, Jeremy! Vidím, jak to může být problém.” Myslím, že si uvědomila, co dělá, a ona odtáhla se trochu.

Položila jsem ruce v bok. “Cesta byla největším problémem. Drželi jsme poskakování kolem tolik, a já jsem se snažil, aby ji z zranil.” Odrazil jsem mámu na mé boky něco, přitáhl si ji zpátky na mě, strkal svůj penis hlouběji mezi tvářích. “Nemohl jsem si pomoci. Poskakování prostě šel dál a dál a dál.” Fuck. Teta Marie může mít prsa zemřít, ale máma zadek byl směšný.

Sáhla dozadu a poplácal mě za ruku, “Easy Tiger. To je teď dost.”

Držel jsem ji k sobě, můj penis zaklíněný hluboko mezi tvářích, ale zastavil odskakování. Málem jsem ztratil, když jsem cítila, jak jí zadek sevřít tvrdě kolem mého penisu, mačkání. Když se uvolnila se zdálo, že jsem se usadit v ještě dále, a ona to udělala znovu, její zadek chytil mě a držel, zatímco ona zavrtěla boky.

Byl jsem překvapen, jak peklo, když se otočil a zasmál se. “Vsadím se, tvoje teta nemohla udělat.”

“Ježíši, mami. To byl divoký.”

Začervenala se. “Omlouvám se. Nechtěl jsem se unést.”

“Co je s vámi dvěma vlastně je? Pořád se mluví o tátu, a jaké má štěstí, že jsi. Řekla jsi vyhrál, že jeden. A ona stále porovnávání mě k němu.”

Máma si povzdechla a obrátila se na mém klíně, můj penis smutné vidět ji jít. Ona ji opřel o dveře znovu, takže jsme mohli proti sobě snadněji. “Je to vždycky na mě žárlí. Dokonce i když jsme byli jen děti. Vždy se snaží jeden až mě. Nikdy jsem ani nevěděl, co ho vyrazil.”

Ji přitáhl jsem trochu blíž, ji přemístit. Dostal jsem se v mých šortkách a nastavit sám současně, takže jsem to strčil jí pod nohy. Rozepnul jsem si kravatu, uvolnění na vrchol. Přitiskla se blíž a položila mu hlavu na rameno.

“Dostala její prsa brzy. Jako nováček se měl jeden z největších regálů kolem, a najednou každého kluka zájem. Ani jsem začít chodit, dokud jsem byl mladší, a to i tehdy, má vlastní byly jen začíná jít dovnitř, ale nic jako ona. “

“Ale máš velké prsa, mami!”

Zasmála se. “To není něco, co byste řekl své matce, Jeremy.”

“Je to pravda.” Natáhla jsem se pro její prsa, otevřeně, dosáhl přímo přes její tělo, a dal jí jemný stisk. Jen na chvilku, než jsem upustil svou ruku zpátky do klína.

Vzdychla. “Děkuji vám. Když jsem začal chodit, co dostal špatné na chvíli. Měla by se vždy vytahovat své tělo kolem kluků, zvláště když jsem přivedl domů. Naše rodina byla poměrně liberální o tom, jak jsme oblečeni kolem domu, a ona využila ní. Dvakrát se mi ukradl kluky. To bylo dost těžké přijmout. Nechtěli jsme jen stěží mluvit za většinu mého maturitního ročníku. “

Bylo to pro mě těžké myslet na mé tety takhle. “To nevypadá jako teta Marie.”

“Myslím, že tam bylo hodně na to. Byl jsem prvorozený, a utekl s více roste. Mám mnohem větší pozornost. A bylo jasné, že jsem tátova oblíbená. Když se narodila teta Jenny, mami doted na ní. Počítám Marie cítil trochu opovrhovaný toho všeho., ale nebyl jsem přemýšlet o tom, že tenkrát. jsem byl zraněný. “

Moje ruka se kterým se po klíně, a byl jsem hladil mamince vnější nohu, zatímco ona mluvila. Zdálo se, že se to líbí a nedal mi žádnou smutek, když jsem dosáhl svého boku, pod okrajem košili. Jen přitulila blíž, říkal mi o jejich vztahu. Posunul jsem ruku kolem ramen a pohladil okraj její zadek.

“Potkal jsem svého otce na vysoké škole. Byl Junior, a byl jsem v prváku. Nevěděl jsem, co viděl ve mně, ale on mě zbožňoval. Bože, Jeremy, měli byste ho vidět. Tak hezký, tak chytrý, tak jistý. A to bylo moje. ” Slyšel jsem nostalgie v hlase. “Byl to můj první, víš? Byla jsem jediná holka na mé chodbě, která byla panna.”

“Kluci byli hloupí tenkrát.”

Zasmála se. “Ale pár se snažil, dokonce se Marie snaží se je všechny ukrást. Vyspala se s mým prvním fyzickém pevném tlačenici. Byl to první kluk jsem šel dál, a o několik dní později, když byl s ní. Máte jakýkoli představu, co to bylo jako? Dokonce i poté, co spal s ní, snažil se mě dostat, aby ho zase vyhodit. To je ale vůl! jsem si nemyslel, že bych nikdy být schopen jí odpustit. ” Třásla se. “Sotva jsem nikdy přemýšlet o té době už ne. Pořád se zlobí.”

Bylo to neskutečné. My bychom nikdy nemluvil, jako tento, a zdálo tak divné, držel ji do klína, protože věděl, že byla sotva oblečen, a že bych měl můj tvrdý penis přitiskl její zadek před pár minutami. Za několik okamžiků, byla to moje máma, stejně jako krásná dívka otevření ke mně. Opravdu otevírá. Dívala jsem se na její ústa, nemohl myslet na nic jiného než na rtech omotal kolem nějakého podivného tvrdého ptáka.

“Tvůj otec a já jsme byli stále vážně. Byl jsem vyděšený k smrti, aby ho vzít domů., Ale byl odhodlán splnit rodiče, a víte, jak se mu dostane. Šli jsme domů na jarní prázdniny, a tahle malá děvka udělala vše, co mohla ho ukrást. Ona dokonce vlezl do sprchy s ním nahá. “

Bylo to pro mě těžké, že to slyším. Teta Marie? Tati?

“Vyhnal ji odtamtud, a řekl mi všechno. Dokážete si představit, házení nahou dívku z vašeho sprchovým koutem, s kozama jako ona? Ona a já jsme měli knock-dolů drag-out, který přišel do rány, a musel oddělit nás. Ani pak by se vzdát, a přímo přede mnou se strhla košili, znovu vytáhla eso kartu.

“Tvůj táta byl neuvěřitelný. Usmál se na ni.” Pěkný kozy, “řekl,” ale po pravdě řečeno, já jsem osel muž. Už jste viděli zadek vaší sestry? Bože na nebi! “

Máma se zasmála. “..-Už nikdy nezapomenu na ty slova Každý poslední z nich můžete vidět zadek vaší sestry Bůh všemohoucí? -!. Marie byla rozbita, a šel ven, ani se neobtěžovala dát košili zpět na”

Vzdychla, klid na chvíli její ruka hladí mou hruď. “To byla noc. Jsem spala s tátou poprvé, plížit se do svého pokoje uprostřed noci. Byl tak jemný, tak starostlivá. On je velký víte, trochu jako někdo, kdo tu jiný.”

Mé srdce se téměř zastavil, když její ruka se usadil na můj penis, který ztratil trochu ze své tvrdosti. Ona mě přejel, a já jsem cítil krev spěchá zpět dovnitř

“Byl jsem vyděšený. Neviděl jsem, jak by to mohlo hodí. Myslím, že bych neměl nic tam nahoře větší než rukojeti mého kartáč na vlasy. Žádný způsob, že netvor by se vešly. No tak. On by mě trhat otevřené. “

Její ruka mě jemně hladí, jemně, ale vytrvale. Zdálo se, že si vůbec neuvědomují. Nohy se otevřely a její košili posunul zpět, odhalil její šortky ke mně. Byli to nějaký ultra-měkké nadýchané materiálu, velmi pružný a volně na ní. Viděl jsem, že bych posunul trochu, a přísahal, že jsem mohl vidět na okraj její kundičky. Chystala komando znovu. Její naproti ruka se pomalu plížil mezi jejíma nohama, když mluvila. Měla zavřené oči, jako kdyby ona byla si představovat to všechno opakovalo.

“Nebylo to, jak dlouho to bylo. Ne, to byla síla. Nemyslím si, že by měli být takhle. Bylo to prostě příliš mnoho.” Její ruka byla omotal kolem mého ptáka, stiskl ji jemně. “Věděl jsem, co jsem se dostal do. Bychom dělali spoustu dalších věcí, a já mu foukal docela pravidelně. Miloval to, a já jsem opravdu rád dělá. Myslím HODNĚ. Tam je něco o velkém tuku kohout do úst, a věděl, že ten chlap na konci to je v naprostém nebi. Tak jsem měl velmi dobrou představu o tom, jak velké to bylo. Sotva vešel do pusy, a moje čelist obvykle bolest poté. No Way že věc by se vešly se tam. “

Zasmála se. “Mýlil jsem se. To hodí. Barely, a trvalo hodně péče a mazlení. Bála jsem se jeho chudý jazyk se chystá spadnout, on mě lízal tak dlouho, jak jsem připravený. Snažil se několikrát, a to prostě nepůjde. Byl jsem téměř v slzách., ale on byl trpělivý, a by mě uklidnit, jít dolů na mě chvíli a zkuste to znovu. Když se konečně vklouzl dovnitř mě, myslel jsem, že trhání me otevřené. Bože, to bolí tak špatné, Jeremy! Ale on políbil mé slzy, a pomalu uvolnil cestu dovnitř byl tak nadšený, že trvala jen několik vteřin, ale cítila jsem jeho velký tlustý penis pulzování uvnitř mě, a to všechno stojí za to. Byl jsem žena. “

Máma ruka byla masírovat její kundu, a já jsem mohl vidět, jak mokrá je. Amazing.

Maminka se posadila, oči otevřené znovu, a vytáhl ruce zpátky do klína, zaťal dohromady. “Ty jsi otec je dobrý člověk. To nejlepší, co jsem kdy poznal. Byl tak se mnou trpělivost.” Opřela. “Trvalo mi dlouho, než jsem si opravdu užila sex. Kurva část, nejméně. Miloval jsem dělat tvůj otec šťastný, a půjde se na něj v druhé. Kdykoliv chtěl. Stále dělám, k tomuto dni. On oplatil laskavost, a často., ale sex byl pro mě není dobré. nemohl jsem si to. jen Bůh ví, proč. “

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s