Brněnská Erotická Seznamka

Autorské komentáře: Toto je poslední kapitola této Cfnm příběhu. Vážím si všech vašich e-mailů a připomínky předcházejících kapitolách. Snažil jsem se pohybovat v této kapitole blíže ke “skutečné” Cfnm, jak nejlépe to půjde v mezích mého chápání a udržet příběh v souladu s předchozími kapitolami. Užijte si.

Strávil jsem v příštích několika dnech v celkové extáze re-žijící večer Sharron a sdílel jsem na její místo a připomenout, každý detail o tom, jak jsem se cítil, když byl můj penis odpočinku pohodlně v útulném něžnosti Sharron v andělské teplé kundičky. V případě, že je žena na Zemi, která je opravdu ’10 ‘, pak Sharron musí být ’11’. Byla jsem si tím jistá. Ona je roztomilá, sexy a chytrá.

Pokaždé, když jsem si vzpomněla na tu noc, můj penis okamžitě vzrostla na epických rozměrů připomenout, jak jsem stál nahý před ní se zavřenýma očima, když mě dobíral. Jsem ještě cítil její lehký dotek, neboť pásl po mé kůži a jemné jemnost ruky, jak to se zavřelo něžně, ale pevně kolem mého zvětšené člena. Mohl bych skoro cum aniž byste se dotkli jsem jen přemýšlet o tom, co jsme udělali, že večer, jak se ve mně pocit, a úroveň vzrušení Zvedla ve mně.

V mé nejdivočejší představy, bych nikdy nečekal ji, aby mi vyzkoušet, jak ona. Ale jak to udělala – jak ji škádlil a posmíval se mi – mě přivedl k vrcholu vzrušení tak rychle, že to způsobilo mou erekci pulzovat nekontrolovatelně, téměř takže můj penis vybuchnout, když jsem stál nahý před ní. Jak jsem mohla vědět tyto věci dělat se mnou? Řekla si o tom přečíst v Cosmo, nebo se prostě mi vědět, tak dobře, že ví přesně, co má dělat, aby se můj dech? Nezáleží na tom, i když, protože přes to, jak věděla, jak to udělat, nebo proč to udělala, nic by se na tom, že ona byla v úplné a celkové velení své emoce a můj penis.

Bylo to díky událostem té jedné noci, tak úžasně, kde jsem konečně přišel k sevřením s mým nemístné lásky k ní. Nevím, jestli to bylo upřímné diskuse jsme měli, nebo skutečnost, že jsem byl konečně schopen naplnit svou lásku k Sharron ve většině chlípný a intimním způsobem si lze představit. Tu noc, jsem líbal, lízal, cucal, hladil a miloval se s nejkrásnější a svůdná žena na této planetě – žena mých snů – žena, která hrála hlavní roli v mnoha úchvatných jackoff fantazie, a udělal jsem to. ….. Udělal jsem s ní milovat s ohněm a vášní, která doslova zaplavila moje srdce až po okraj. A když bylo po všem, jsem se cítil naprosto kompletní. Možná, že to byl akt vyplnění ji s mým horkým cum, nebo sání její něžné bradavky mezi rty ….. nebo aby ji cum s mým jazykem. Ale ať to bylo cokoliv, kouzlo bylo rozbité a nakonec jsem si uvědomil, mohl žít bez ní milovat mě zpátky.

Jak jsme se blížili sobotu jsem se řídila jejími přáními a nevolal nebo textové stránce ji. Ale když přišel pátek a já jsem neslyšel od ní, jsem se začal bát, že se zruší naši Cfnm víkend. Všechny mé znepokojující ukázalo být bezcenné, protože krátce před obědem v pátek, když jsem seděl v mé kanceláři se snaží dokončit své prodejní prognózy pro příští čtvrtletí, Sharron textu mě stránkovat.

“To u stále chtějí dělat Cfnm wkend? Ano / Ne.” Zeptala se.

“Ano.” Jsem napsala zpět.

“K,” odvětila, “Ck ur mailovou zprávu nyní 4 detaily a pokyny.”

V době, kdy jsem mohl otevřít relaci prohlížeče a oheň se můj e-mail, že byla poznámka na mě čeká s předmětem: “CFNM Nahý Brad: číst a odpovědi”.

Když jsem otevřel e-mail, můj penis přirozeně začala bobtnat a vzal jsem chvilku s cílem přizpůsobit jej v mých kalhotách, takže prostor pro to, co jsem věděl, že to bude nevyhnutelné tvrdnutí můj penis.

Nepřeberné množství pocitů propláchnout nade mnou, jak jsem si přečetl její e-mail:

“Brad, v průběhu let jsem se dotkl vaši laskavost a blízkost. Byl jsi můj přítel a důvěrník, když jsem potřeboval. Vy jste se mi smát a já se cítím naprosto neomezené, když jsem s tebou. Teď si uvědomuji, kolik musíte mě miloval, aby se vaše naděje naživu všechny ty roky, a jak těžké to bylo, aby se ty pocity tajné přede mnou. Miluji tě, doufám, že víš, že, ale to není ten druh lásky, která Najdete nás stojí u oltáře a plánuje společný život jako manžel a manželka. mi líto, že nemůžeme být spolu takhle a já doufám, že nyní pochopit, proč. ”

“Poté, co opustil můj byt v noci, jsem přemýšlel o věcech. Konkrétně, myslel jsem hodně o tom, co jsme udělali. Po chvíli, tři nesporné skutečnosti stalo mi jasné. První z nich je, že nechci, aby nikdy ztratit svůj přátelství. To znamená, že moc pro mě, Brad. další věc je, že jsem nesmírně rád, když jsi nahý. Byl to takový zapnutí vidět váš penis dostat tvrdý a bušit tak, jak to udělal. Pokaždé, když jsem přemýšlet o tom, to, co jsi po obědě s mými kalhotkami a té noci na chatě, jsem tak nadšený, nemůžu se dočkat, až si ruce mezi nohy a dostat se sám vypne. To je jako bych objevil hlubokou touhu o mně, že je navařování a touha více. pravdě řečeno, líbilo se mi to a já chci víc. ”

“To mě přivádí k poslednímu nesporné skutečnosti, a to je, já vím, že to moc líbilo, Brad. Poznal jsem to podle výrazu v obličeji a na způsob, jak vaše tělo reaguje, že jste opravdu dostali volno na to, taky. Jsem m ochoten se vsadit, téměř vše, co jste se cítil vzrušení hladil svůj penis pro mě musí být lepší než wanking sebe sama v posteli, není to? způsob, jak váš penis explodoval a množství semene, že přišel z té nádherné nástroje z vás mi řekne, že jste si to užili stejně jako já. “

“Tak, to mě přivádí k bodu, kdy jsem se vás zeptat velmi důležitá otázka. Brad byste chtěl být můj plný úvazek CFNM člověk? Co chci říct je, že když jsme se oba, jako to, nemá to dělat pocit, že můžeme i něco, co chceme a vzájemně si pomáhat ven ve stejnou dobu? cítím dobře dělat to s vámi. Takže, pokud budete cítit pohodlně dělat se mnou, chtěl byste být můj plný úvazek CFNM člověk? Pokud je vaše odpověď “ano”, pak chci, abyste velmi pozorně přečíst si zbytek tohoto e-mailu a napište mi zpět 14:00 dnes jen s jedním slovem:. ‘Ano’ ”

“Pokud to vás nezajímá, pak přestat číst hned. Pokud nemám slyšet zpět od vás 14:00, pak to prostě zapomeňme o Cfnm věci a můžeme jít zpátky do bytí přáteli, jako jsme byli.”

“Dobře, takže pokud jste ještě čtení tohoto, pak předpokládám, že máš zájem. Nemůžu ti říct, jak jsem šťastná. Chtěl bych je pro tebe a já se přátelé, stejně jako jsme byli my před se setkal na oběd ten den. ale jít spolu s tím, já jsem vám nabízí možnost být můj plný úvazek CFNM člověk jeden víkend za měsíc. Znamená to, že budete bydlet v mém domě a být nahý celý víkend , nádherně vystavené pro mě dotknout a užít si nějaký způsob, jak bych si vybrat, až odejdete na konci víkendu. Ve spodní části tohoto listu, zjistíte, pravidla, pravidla CFNM. Bradley, musíte pochopit, že jsem se očekávat, že budete dodržovat tato pravidla. Vím, že někteří z pravidel by se mohlo zdát šokující pro vás, zejména ty o erekce, masturbace a můžete zbývající nahý, když mám návštěvu, ale oni jsou pravidla a budete muset následovat, pokud vám chceš být mým nahý muž. ”

“Tam by mohlo být jiné časy, kdy jsem tě mohl pozvat na pár hodin v době převzít své Cfnm roli. Zda a kdy se to stane, všechna pravidla budou platit od okamžiku, kdy budete chodit do dveří až do okamžiku, kdy jste odejít. Samozřejmě, že tam bude chvíle, kdy jste se a to nebude CFNM. Během těchto časů, nebudete muset starat o pravidlech. “

“Je tu jedna věc, kterou musím udělat velmi jasné a to je asi ten správný čas, aby si to. To je důležité, Brad, proto prosím věnujte pozornost zde. Když se někdy jsme s naší Cfnm čas, nemůžete očekávat žádné sexuální laskavosti ode mě. Možná bych oblékat tak, aby rozrušit nebo dráždit vás, ale nemůžete překroutit to jako výzvu, aby mě dotknout, nebo očekávat, že vidět mě svlékl a nahý. CFNM znamená oděná žena / nahý muž a je určen pouze pro mě, aby si viděl nahou a vystaven, a ne jiná cesta kolem. Takže, pokud to uděláte, můžete to udělat s tím, že si budeš tam úplně nahá, a výslovně pro mé potěšení. “

To bylo v tomto okamžiku ve své poznámce, kde jsem si uvědomil, byl jsem nevědomky mnul délku mého zvětšené balíčku, protože leží pulzující v mých kalhotách.

“Já tě mohl dotknout, a ano, mohl bych udělat i sexuální věci na vás, jestli mě to baví. Prostě nemůžu představit, že ten krásný penis blízko ke mně a nechtěl dotknout, nebo si ho. Budu určitě chtít vidět je to těžké, dívat se, jak si s ním hrát a bavit mě s ním. Možná jsem dokonce požádat, abyste něco udělat radost mě čas od času, ale nenesou nic a nečekejte nic na oplátku. “

“A teď, Brade, nechci malovat obraz zde, že vás zbavuje bavíš, taky. Je samozřejmé, že budete mít dostatek příležitostí a dostatek stimulace, aby se sám cum tak často, jak se můžete dostat těžké. Jsem si téměř jistý, že budete mít dost velké vzrušení ze mě, že tam, stimuluje tě, režie vás a vás sledují. Pokud jsem špatně na to, dejte mi prosím vědět, ale mám to pocit, že jsem mrtvý Možná bych to měl dát na vás v těchto termínech:. v době, kdy necháte pokaždé, bych se nedivil, kdyby jste příliš opotřebované získat další hard-on “

Četl jsem zbytek jejího vědomí, a poté znovu načíst celou věc ještě třikrát. Můj penis byl o poprsí skrze mou zip čtení a fantazírování, co by to bylo. Tam byly skvrny v jejím e-mailu, kam šla do neuvěřitelné množství detailů. Bylo mi jasné, že se chystá úžasné množství úsilí, aby to tak skutečné, jako je to možné u nás oba. Například, Sharron zakoupit dřevěnou truhlu, kterou dal její přední dveře, držet všechny své osobní věci a moje oblečení. Nápad byl, jakmile jsem přišel dovnitř, byl jsem okamžitě svléknout a dát všechny své věci tam. A přidat k realismu, řekla, že byl zámek na hrudi, ale doufala, že nebude muset použít.

Dokonce si udělali výlet do obchodu, aby mi koupil elektrický holicí strojek, stejně jako ostří jako břitva, některé po holení ráda, mýdlo, kartáček na zuby a všechny ostatní osobní věci bych mohl někdy možná potřebovat pro dva nebo tři jednodenní návštěvy. Dodala, že si dovolil dělat trochu oblečení nakupování pro mě, “To jsou jen některé sexy spodní prádlo a obscénní věci bych vás požádat, abyste nosit,” jak se vyjádřil, “čistě pro mé potěšení.” A ona byla velmi jasné, o tom všem – já bych svléknout, dát všechny své věci, včetně telefonu, klíčky od auta a oblečení v dřevěné truhle, a oni by zůstali tam, dokud jsem byl připraven k odchodu. Sharron slíbil, že nebude mít návštěvníci v průběhu, nebo nechat někoho pokles o prvních víkendech, ale ona byla dopředu o tom, že se mají další přátele a společenský život, a dříve nebo později, určitě bych je vidět v nahý stát někým jiným. Byla také dopředu o tom, že se nakonec chtěl mít soukromou párty pro některé z jejích blízkých přítelkyň, a já bych se tam působit jako číšník …. a to zejména s ohledem na skutečnost, že jsem byl tak dobrý v tom. “Ach,” dodala, “já také chci, abys byl zábava pro mé straně. Myslím, že to, co má smysl v tom, že takové krásné exemplář mám k dispozici, pokud nemůžu ukázat ji a trochu se pobavit s to? “

Posledních pár řádků svého e-mailu udělal můj penis skok v mých kalhotách: “Jo, a Brad,” napsala, “nechci, abys dotknout se sami sebe na dva dny postupující některý z našich Cfnm víkendu Vím, že je pátek,. a vy jste pravděpodobně již praštil se vypne alespoň jednou dnes, ale aby se vaše ruce pryč od té věci, až se dostanete ke mně zítra. To znamená, že to tahá, masturbovat, hlazení, pocit, nářez, dušení, wanking nebo cokoli jiného, ​​co kluci říkají. Brade, jsem si uvědomil, že by mohlo být obtížné, protože vím, jak kluci chtěli hrát sami se sebou po celou dobu, ale chci, abyste byli nervózní a pracoval, když přijdete po všem. Jak jsem již řekl dříve, budete mít dostatek příležitostí, jak získat nějaké úlevy, jakmile vejdete do mých dveří a zavře za sebou. “

Moje mysl explodovala s vizí procházky dveřím byla okamžitě řekl, aby se svlékli a zdvih můj penis pro ni, zatímco ona seděla a dívala se. Jak neobvyklé, jak to zní, to mě zaujalo, a ocitl jsem se podvědomě sáhl po mé zipem – tady v mé kanceláři! “Do prdele!” Pomyslel jsem si. “Nemůžu uvěřit, že jsem byl jen asi vytáhnout ji ven a jackoff tady.”

Všichni ve všech, její e-mail byl dobře promyšlený a detailně, kde je potřeba být. Po přečtení to celkem čtyřikrát, uvědomil jsem si, Sharron úmyslně napsal tak, aby byl určen, aby nalákali a vzrušují mě. A ona byla zřejmě úspěšná, protože všechna krev v celém mém těle našla svou cestu do mého penisu, takže to tak těžké, jak ocelové trubky. Bez přemýšlení dál, nebo s ohledem na klady a zápory svého nabídku, poslal jsem ji zpět e-mail s jedním slovem odpověď, že už jsem věděl, že se chystá poslat. “Ano”.

Tu noc, začal jsem se obléci sám sebe, jak jsem ještě nikdy předtím. Přerušila jsem své nehty a moje nehty, zaokrouhlování každý z nich dokonale. Vzal jsem si dlouhou sprchu, umytí si vlasy dvakrát a vlastně používáte kondicionér, který seděl nepoužité po dobu šesti měsíců. Použil jsem samozřejmě tělo houbou na každý centimetr mého těla. Bohužel, musel jsem zjistit metodou pokusu a omylu, že tělo houba by nikdy neměl být použit na jakoukoliv část penisu (OUCH!).

Dokonce jsem šel tak daleko, že použít nůžky, aby se pokusila zkrátit mé ochlupení. Ale při pohledu dolů a uvědomil můj trim práce byl nerovnoměrný, stále jsem stříhání a trimování, až jsem se zdobené ho téměř nic! Ale to nebyl velký problém – koneckonců, Sharron byla prakticky oholený hladký, tak jsem si, že by bylo v pořádku s mým novým “dělat”. Musel jsem se smát i když, protože se mi Pubes zdobené zpět tak nízké, že udělal můj penis vypadat větší, něco, co jsem si nemyslel, že Sharron šel stěžovat.

Přes celou noc, můj penis zůstal těžké přemýšlet o tom, co se skrývá v obchodě pro mě další den v Sharron domu. Když jsem někdy začal se dostat měkké, vše, co jsem musel udělat, bylo přemýšlet o tom, jít tam ráno a WHAM, instant pól na.

V době, kdy se dostal za 23:00 v noci, byl jsem primped a připraven k posteli. Nošení jen moje boxerky, tričko a ponožky, jsem zvedl svůj mobilní telefon a byl jen o pro připojení nabíječky, když jsem viděl, že Sharron měl Text mi volaná několik hodin dříve. “Zavolej mi BE4 u jít 2 lůžkový 2nite.” Doufat, že ona byla ještě vzhůru, jsem si sedl na postel a vytočil její číslo.

“Ahoj.” Řekla.

“Ahoj. Jen jsem viděl váš text.” Odpověděl jsem. “Omlouvám se, byl jsem zaneprázdněn chystá na velký den.” Řekl jsem se smíchem.

“Chceš říct, že velký víkend.” Ona mě opravil, upínací nahlas.

“Jo, jo. Myslím, že je to v pořádku.” Odpověděl jsem.

“Takže, jste nervózní?” Zeptala se.

“Já nevím ….. možná,” odpověděl jsem, “ale já jsem byl tak zaneprázdněn jsem neměl čas na přemýšlení hraničí být nervózní.”

“Dělat co?” Zeptala se.

“Víš, prostě věci, aby se připravili.” Odpověděl jsem.

“Mám vše, co potřebujete tady už,” řekla, “vše, co musíte udělat, je přinést sami, Brade.”

Sharron seděl a jsou uvedeny zdvořile, jak jsem vysvětlil v dramatické detaily o sprchovým koutem a těla houbou a mé stydké trim práce. Slyšel jsem, jak jí proniknout do smíchu, každý nyní a pak, až mě nakonec přerušila, se ptát “Zní to, jako byste opravdu dostat se do toho. Těšíte se?”

Jsem přiznal pravdu. “Jasně, proč bych neměl být?” Řekl jsem. “Myslím, že vaše e-mailová byla přímo na peníze, tak, věřte mi, že jsem dobrý jít.”

“Pravděpodobně jste měl erekci celý den, ne?” Zeptala se s jistotou.

“No, sakra, Sherlock! Mezi čtení vašeho e-mailu a vše, co se létání kolem mé hlavy, jsem tvrdě celý zatracený den.” Odpověděl jsem. “Můžeš mě obviňovat?”

“Ne, nemám za zlé, a to je přesně to, co jsem doufal.” Ona odpověděla. “A abych řekl pravdu, Brade, jsem nadšený celý den, jsem. Ale, upřímně řečeno se mi, jsi, uh, držel ruce pryč sebe? Víš, tam dole, myslím.”

“No, já jsem cum, jestli je to to, co jste se dostal na.” Řekl jsem.

“Ale vy jste chtěl,” dodala, “není to tak?”

“K čertu ano, chtěl jsem,” zvolal jsem, “ale tvoje poznámka mi řekl, že to, jak to udělat.”

“Ach,” přemítala, “Jsem rád, že vím, že jste v souladu s pravidly. Takže, když jsem se snažil, aby vás lákat k cévní mozkové příhody se právě teď, myslíš, že bys mohl držet v tom, že?” Zeptala se.

“Sharron, to asi není dobrý nápad, aby mě škádlit teď. Jsem na vlasy spoušti, abych tak řekl.” Varovala jsem ji. “Mohl bych spontánně explodovat a chrlit cum všude!”

“Ach, vidím.” Řekla. “Takže jste asi nemohl odolat dotýkat sám sebe, kdybych vám řekl, jsem ležel tady pěkné a pohodlné ve své vlastní postýlce, na sobě jen malé kalhotky, a že jsem byl velmi, velmi vlhké. Je to pravda?” Zeptala se.

“No Shit? Opravdu jsi?” Odpověděl jsem.

“No jo,” zasténala do telefonu, “já jsem byl jen přemýšlet o tom, jak hezké to bude vidět nahou, a tvrdě po celý víkend -.. Jen pro malou ol ‘mě a moje prsty jsou tam, hladit nahoru a dolů mezi nohy, takže moje kalhotky vlhčí a vlhčí. Ooohhh, nemohu říct, jak hezky to cítí, Brade. “

Poslouchal jsem na chvíli a slyšel ji těžce dýchal do telefonu.

“Sharron,” varoval jsem, “pokud se snažíte dostat, abych porušit pravidla a začít trhat sám, jen tak dál. Varuju tě.”

“Jen do toho,” řekla, “můžete blbec si vše, co chtěli,” dodala, “prostě nedělají sami cum.”

Po dalších několika vteřinách se zeptala “Brade, jsi nahý?”

“Ne,” odpověděl jsem, “tak téměř, myslím. Jsem ve svém spodním prádle.”

“Ach, to je ale náhoda!” Poznamenala. “Oba jsme v našich chonies!”

“Páni, to je překvapení.” Odpověděl jsem sarkasticky.

“Brade, uděláš pro mě něco?” Zeptala se.

“Já ani nevím, proč se na to ptáš, Sharron.” Odpověděl jsem. “Ty víš, že udělám cokoliv pro tebe.”

“Ach, cukrovinka.” Řekla. “Chci, aby ses nahá a stojí vedle sebe na posteli. Ujistěte se, že jste s výhledem na postel, jo?”

Zavrtěla jsem hlavou ze strany na stranu, jak jsem seděl telefon na zem a sundal tričko, ponožky a moje chonies, jak je nazvala. Mohl bych říct, z tónu jejího hlasu jí bylo v hravé náladě, a přemýšlel, co neplechu mě chtěl potkat.

Zapnutí k posteli, zvedl jsem telefon a promluvil. “Hotovo.” Řekl jsem.

“Hmm, ano,” řekla, “tak, Brad jste postavit?”

“Co myslíš tím ‘jsem postavit?” Myslíte stojím? Ano, stojím! ” Odpověděl jsem

“Ne, Brade, jsem měl na mysli svého Winkie. Je to postavit? Je to těžké?” Zeptala se.

“Můj Winkie?” Odpověděl jsem, skoro smát tak tvrdě, jsem nemohl dýchat.

“Dobře, chytráku …. váš penis. Váš penis. Váš Winkie! Je to těžké?” Zeptala se.

“No duh!” Odpověděl jsem. “Co myslíš, Sharron? Chceš mi říct, o tom, jak jste se dotýká sám sebe a jak mokré kalhotky. Samozřejmě, že je to těžké.”

“Dobře, dobře.” Ona odpověděla. “Teď chci, abyste si představit, že ležím na posteli, a ty stojíš tady vedle mě tvrdě. Nestyď se a třít to krásný penis a řekni mi, co si myslíš o tom, jak si mrtvice sami. Řekni mi, co prochází vaší mysli, zatímco si představit, abych ležící před vámi nic, ale moje kalhotky. “

“Myslíš to vážně?” Zeptal jsem se.

“Pojď, Bradley.” Naléhala. “Hrát spolu. Bude to legrace. Řekni mi, co si myslíš. Můžeš se dotknout sám sebe, ale nedělají si cum.”

“Takže, ty jsi ležel na mé posteli a já jsem nahá s hard-na. Mohu jste nahý,” ptal jsem se, “a můžu mít to děláš, co chci v této fantazie?”

“Oh, já si to nemyslím.” Rychle odpověděl. “Musí to být, stejně jako jsme teď. Ležím tam v několika mých kalhotek, dotýká se a stojíte nahá u postele. Nyní ji vzít odtud. Řekni mi podrobně, co vaše fantazie.”

“Dostal jsem ho.” Řekl jsem. “Jestli je to moje fantazie, pak nemáte nic na než si kalhotky. Bez podprsenky nebo něco na vrcholu. Vaše prsa jsou mírně roste, jak dýcháte, a vaše krásné bradavky jsou strkat se na mě. Brzy vaše levá ruka dostane do a váš ukazováček začne kroužit jeden z vašich bradavek Jak to uděláte, zavřete oči a vytáhnout kolena jsem se pomalu hladil sám, ale úplně -… celou cestu ze dna na špičce mého Winkie ”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s