Sex Brno – Sexy Seznamka Jen Pro Sex Pro Brno A Blízké Okolí

Toto je příběh z alternativní reality, kde je pobočka křesťanství, která odmítla dogma, obvykle spojené se sexem.

Napsal 28.září 07 – Revidované 9.června

Kapitola 1: Marcia Úvodní slovo

Marcia Quillis vypadal nervózní jako ona cítila. Byla naplněna velkou pochybnost a strach o rozhodnutí, že dělal vstoupit do království Jana. Její matka byla členem, a od té doby ji velmi respektoval, byla ochotna zkusit to, ale příběhy slyšela o tom, co ženy království se očekává, že k tomu, a vydržet, bylo nic méně než děsivá.

Ve věku 18 let, Marcia byl nádherný na pohled. Být kapitánem své střední škole volejbalového týmu, měla zdravou a sportovní kvalitu pro své přírodní krásy. Ti z generace jejích rodičů si myslela, že vypadala jako mladá Katherine Ross. Byla vysoká, s písčitou brunetka vlasy, a ňadra v plném květu; přesně ten typ mladé ženy, které někdo – alespoň podle vzhledu – by chtěl, aby se kolem. Její šaty odpoledne nebylo formální, ale pěkné. Měla na sobě světle modrou košili a skládaný, tmavě modrá sukně. Není katolická škola dívčí, ale spíše jako kancelář tajemníka.

Zde byla v panství lorda Jakuba, v prostorné a zářivý ložnice lady Jennifer, sedí na salonku čeká, až se objeví Lady. Ano, měl pochybnosti o tomto rozhodnutí, a to především proto, že její matka by se diskutovat o příběhy slyšela s ní. Všechny její matka by se říci, bylo, že nevznesla zbabělec, a že Marcia by měl ukázat dostatek víry v její matka, a čekat na Lady Jennifer vysvětlit vše, co s ní, když se rozhodla zahájit zasvěcení do království.

Marcia dělal mít volejbal vysokoškolské stipendium na USC, takže pokud se vstupu do tohoto království nedopadlo jako něco, co má ráda, věděla, že jiné možnosti. Přesto se vstupu do tohoto království bylo něco, co moc chtěla, i když nevěděla, co to je vlastně vše kolem. Jediné, co věděl jistě bylo, že každý muž a žena potkala přes její rodiče, kteří byli členy království byly silné, sebevědomé a inteligentní lidé. Každý člověk se setkal se někdo obdivovala.

A děti těchto lidí, že vyrůstali, byli vždy šťastná a zdravá, a pokusit se nové věci. Ona nikdy neviděl, kdo si křičel na, nebo zneužívány v každém případě. Všichni byli dobří přátelé, kteří také chtěli vstoupit do království, když se stal dospělý, i když i oni byli nikdy neřekl, co konkrétně to znamená být členem království.

Stejně jako Marcia se stále nervy zpět; stejně jako ona se rozhodla, že bez ohledu na to, co se bude muset vydržet – ona bude věřit zjevné výsledky, co to znamená být v království Jana – v chodili Lady Jennifer. Tato dáma byla docela podívaná. Pouze popis potřebná pro ni byl Viking bohyně. Marcia znal lady Jennifer celý svůj život, a vždycky jednal v královské způsobem její název by se dalo očekávat. Věděla, že se v ní padesátých let, ale nevypadala některý starší než její matka. Měla na sobě dlouhé bílé šaty, které se objevily lpět na ní jako druhá kůže, ale volně pohybovat, když se přiblížila Marcia.

“Dobré ráno Marcia,” řekla paní, když natáhla ruku. “Jsem rád, že jsem tak jste se rozhodli začít zasvěcení do našeho království, a obzvláště potěšen, že vaši rodiče vybral můj manžel a já jsem na vás.”

Marcia okamžitě vstal, a také natáhla ruku, aby potřást Lady Jennifer. Ta dáma stisk byl pevný, a Marcia se vrátil, že stejné pevné uchopení, stejně jako její matka ji naučila. S tímto pohybem cítila se mezi nimi něco, průchod, který se zdál být očekávání zásadních věcí, které přijdou.

“Prosím, posaďte se Marcii. Máme hodně mluvit, a mnoho věcí, jak dosáhnout před tímto dnem, je mimo.”

Obě ženy se posadil na hale, s lady Jennifer vlevo Marcia. Seděli lehce otočil k sobě navzájem svými koleny sotva dotýká.

Poté, co byly vyřešeny Lady Jennifer začala, “já vím, že máte milion otázky, zeptejte se, a já doufám, že na konci dne budu mít je všechny odpovědi, ale zároveň si musí prokázat trpělivost v tom, co bude učit jsem pomáhal při zahájení stovky žen do našeho království, a všichni vypadají, že chtějí -. obrazně řečeno – “. postavit střechu domu předtím, než jsou stěny až” Občas budu se zdají být vyhýbavý v některé z mých odpovědí, ale to je vše, protože vím, že je třeba nejprve naučit i jiné věci. Zatímco některé z nich bude trvat měsíce, ne-li roky se učit, měli byste vidět do konce dne, že neexistují žádné další tajemství pro vás o něco týkající se tohoto království.

“A teď, je to vždy trochu obtížné se k nim dostat zasvěcení začalo, protože každá dívka má jiné problémy, nebo slyšeli různé historky o tomto království, a tak jsem chtěl začít vidět, jaké otázky může mít, že mohu odpovědět dopředu vést směr Vezmu to s tebou mluvit. Máte nějaké? “

Marcia se na pár okamžiků, pak se zeptal: “Jen představa, že tajemství mi vadí. Proč mít tajemství vůbec? Když jsem se zeptat, moje matka o jakékoli jiné téma, že je stále otevřený a upřímný, ale ne o království. Proč je to, že ? Myslím, že to tajemství vede ke všem těmto hrozné příběhy, které jsem slyšel o tom, co se stane s ženami království. Vím, že nemůže být pravda, tak by to bylo lepší dostat pravdu z jim předcházet? “

“Hmmm … Tam jsou některé velmi dobré otázky tam, že se chystáte na nás dovede tam, kde potřebujeme být. Za prvé, jedna z mnoha věcí, které bude trvat roky pro vás naučit se, že” dostat pravdu z “zřídka brání hrozné příběhy ze bylo řečeno o vás. Bez ohledu na to, co udělat, aby se pravdu ven, lidé budou vždy věřit tomu, co chtějí věřit, a vy nemůžete řídit to. My lidé mají velmi závažné a fatální omyl že dáváme přednost vidět svět kolem nás způsobem, který znovu prosadit to, co jsme už věřit, spíše než snažit se napadat ty víry.

“Skutečností je, chceme tam být děsivé příběhy o nás. Pomáhá odradit slabá smýšlející ze i vzhledem k nám. Nejen, že jsou tam více mužů a žen, kteří se chtějí připojit k naší království, než bychom mohli proces , ale i kdyby tam nebylo tolik, že jediní lidé, máme zájem o vstup jsou lidé, kteří se mohou podívat za svými předsudky a obavy, aby se soudit pro sebe, že jsme slušní lidé si myslíme, že jsme.

“Než budu pokračovat, rád bych se tě na něco zeptat. Proč jste si tak jistý, že tyto příběhy nemohou být pravda?”

Tento chytil Marcia docela překvapení, a výraz v její tváři to potvrdil. “Děláš si srandu? To, co jsem slyšel jako výprasky ženy musí vydržet, a nucené sex s nějakým mužem. Oni prostě nemůže být pravda. Nejen, že nikdo z lidí, které jsem potkal čin jako sociální zvrhlíků, ale Vím, že moje matka docela dobře, a ona by nikdy souhlas k tomu. “

Řekla, že poslední část, která s falešným bravurou někoho, kdo je více v naději, že to, co říká, je pravda, spíše než opravdu věřit tomu být tak.

“No …. na Řečeno bez obalu,” řekla lady Jennifer řekl, “asi nejvíce z toho, co jste slyšeli, je pravda. Pokud jde o tvé matce, měl jsem ji na klíně pro výprask mnohokrát. Nuceny sex s některou člověk je trochu přehnané, ale ona měla sex s poměrně málo mužů … ženy taky. “

Marcia byl ohromen nejen přímé přijetí jejích nejhorších obav, ale i to, jak se nemůže připojit s tím, jak jí rozumí její rodiče se. S pokoj začíná točit, a její dech začal zkracovat, všechno, co dokázal říct, bylo: “Ale proč? … Jak je to možné?”

“Proč a jak to bude trvat hodně vysvětlit. Budu muset čekat ’til později, aby se do toho.”

Marcia pokračoval, “To nedává smysl. Naše rodina je dobrá křesťanská rodina. Jdeme do stejného kostela, co děláte. Je hřích mít sex mimo manželství. Zatímco moje matka vždy odpověděl nějaké otázky, co mám měli o sexu, ona však vždy zdůrazňoval, že nesmím mít sex, dokud jsem se oženil. Takže buď to, co mi říkáš je lež, nebo to, co moje matka mi říkal, jsou. Hádej, kdo jsem více pravděpodobné, že věřit? ” Marcia zakončená rozzlobeně.

Z pohledu na lady Jennifer tváři bylo jasné, že se jí nelíbí směr, tento rozhovor se děje dovnitř Zatímco ona má podobné reakce od některých jejích zasvěcenců, nikdo ho vzal to špatně. “Být tupý nemusí být správný směr” pomyslela si.

“Marcia, musíte se uklidnit za vteřinu. Ty umožňují vaše obavy a předsudky držet houpat s vámi. Nežádám vás, abyste znovu definovat, kdo jste, že vaše matka bude. Pokud důvěřujete svou matku, a mít víru v Vaši rodiče, pak možná to, co by mělo být nově definovat to, co to znamená být výprask, a mít sex s někým jiným, než svého manžela. “

Lady Jennifer dal Marcia chvilku přemýšlet o tom, co právě řekl, a pak pokračoval: “Vaše reakce přejde k jádru toho, proč jsme se udržet sexuální aspekty naší říše tajemství. Jako dítě si nikdy nemůžeme plně pochopit dospělé sexuální vztahy. More důležitější je, že by si nikdy jim vysvětlit správně ochranu dětí, tak ze strachu, že naše děti přijatá od nás, musíme zachovat tento aspekt našich životů tajemství od vás.

“Vidíte, konzervativní křesťané nás nenávidí, protože nevěříme v monogamii, a liberální feministky nás nenávidí, protože věříme, že ženy by měly být hluboce a submisivní muži. Musíte si uvědomit, že nikdo není na naší straně. Za účelem ochrany vy, aby vám byly převzaty od nás, to bylo důležité, že jste vyrostl neví, co se děje. To je nejdůležitější důvod, proč tam je taková tajemství v našem království. Takže když jsme zapojeni do našich sexuálních aktivit, můžete a ostatní děti by se v domě někoho jiného tak, že by žádná šance na některý z vás nic vidět. “

Někteří z toho, co Lady Jennifer říká dělal shodovat s tím, co Marcia pamatoval vyrůstal. Děti z mnoha rodinách se často vlevo s jedním párem nebo jiný, takže zbytek rodiče mohli jít spolu. Místo zůstat doma dívat na televizi, děti byly vždy dohromady hrát, a stýkat se s dohledem dospělé osoby. Pamatovala si všechny dobré časy hrát s dětmi, a nedal moc myslel na to, co rodiče mohli dělat.

Marcia myslel něco víc, a pak řekl: “To může také vysvětlit tajemství, díl, ale co to je hřích. Jsem křesťan. To znamená, že sex s někým jiným, než svého manžela, je hřích. Myslel jsem, že ty a moje matka byla Křesťané taky, ale myslím, že jsem se mýlil. “

Když odpověděla paní Jennifer nebylo v hněvu, ale bylo to dost blízko. “Vzhledem k tomu, že jste jen dítě, s dětskými představami o náboženství, dám váš úsudek mé přesvědčení projít teď. Vzhledem k tomu, zdá se, že víte všechno o tom, co to znamená být křesťanem, co odpovíte na několik jednoduchých otázek . První, co bylo Kristovo náboženství? “

Marcia, pocit mírně pokáral a nevíte, kde to jde, odpověděl: “On byl židovský.”

“Velmi dobře. Mnoho lidí říká, že je křesťan, ale Ježíš není uvedeno, kdo nové náboženství. S tím na mysli, se mu jíst vepřové?”

“Ne.”

“Proč?”

“Protože to nebylo košer.”

“Myslíte si, jíst vepřové?”

“Ano.”

“Proč?”

“Myslím, že je to proto, že jsem nebyl Žid.”

“Tak Marcia, jak se náboženství jít od zákazu pojídání vepřového masa, aby se to být v pořádku? Už Kristus povězte učedlníkům jeho, že oni už ne měli jíst košer?”

Marcia byla jasně zmaten tím. Měla přátele, kteří byli židovského, takže věděla všechno o své zvyky a názory. Věděla také, že Kristus byl Žid, ale nikdy neuskutečnil připojení, proč neměla jíst košer. Nakonec jen zavrtěla hlavou a odpověděl: “Nevím. Nemám tušení, proč tomu tak má být.”

“Než jsem se to vysvětlit na vás, věřím, že byste měli přemýšlet o tom, jak se cítíte právě teď. O tom, jak si nejsou tak jisti o vaše náboženské přesvědčení, a proč si myslíte, že to, co děláte. Vidíte, do konce roku dnes můžete se bude bombardováni nápadů a zkušeností, že jste nikdy v úvahu. Takže dělat obrovské výroky o tom, co si myslíte, natož to, co jiní věří, nebude Vám dobře sloužit.

“Tak Marcia, budete mít otevřenou mysl o tom?”

Marcia přikývl nesměle, nyní důkladně káral.

“Dobrá. Zhruba přeloženo, košer znamená” vhodné k jídlu. ” . Nic víc Předtím tam byla správná vědecká metoda k určení toho, co jíst a jak ji připravit, pračlověk používá náboženství, jak toho dosáhnout, to nebyla ojedinělá Židům;. Všechny rané civilizace používají náboženství k určení, co je “fit k jídlu. “

“Je to docela snadné vidět, jak vepřové skončil na seznamu zakázaných z důvodu nemoci dnes nazýváme trichinóza. Raná Židé viděli lidé připravit vepřové stejným způsobem s hovězím masem, ale lidé, kteří ho snědl skončil smrtí obzvláště ošklivý smrt. Tyto časné Židé jen křídou to, jak Bůh nechce lidi jíst vepřové maso, a byl ochoten vás zabít, pokud jste to udělal. Proto, jíst vepřové maso se stal zakázáno.

“S výstřední požadavky na stravovací nebyl problém pro Židy, protože oni měli žádnou touhu vidět jejich náboženství šíření Raní křesťané byli jiní -. Stále jsou v této věci bylo pro ně velmi důležité, aby jejich víru šíření od země k zemi. , ale brzy, ale narazil na problém, jak se dostat k jiným kulturám jíst košer – obřízka nešel moc dobře a to buď Tito křesťané se nakonec rozhodl, že jest bylo mnohem důležitější, aby si ostatní přijmout Krista jako svého Spasitele, než to bylo. přimět ke změně, co a jak jedli. Jednoduše řečeno, oni rozhodli se používat rozum, a ne náboženství, aby se zjistilo, co je “vhodné k jídlu.”

“V podstatě stejným způsobem, můžeme z tohoto království se rozhodli používat rozum, a ne náboženství, aby se zjistilo, jaké správné sexuální chování je. Za primitivní, nebo zjednodušující myslí, omezení sex jen těm, kteří jsou ženatí dávalo smysl jako cesta k vypořádat se s pohlavně přenosnými chorobami, nebo nechtěné těhotenství. Přesto vidíme to jako praktický jako řešení problémů v automobilové nehody tím, že vyžaduje, abyste řídit na silnicích, které nikdo jiný je na. Jistě to bude fungovat, ale to není příliš reálné, protože to nesedí ve světě, ve kterém žijeme Pro věřící lidé podívat se na problém pedofilních kněží, a evangelisté sex s prostitutek, a říkají, náboženství je účinným prostředkem, jak se řídí sexuální chování, je absurdní. “

Lady Jennifer se zastavil na několik okamžiků, pak promluvil několik slov, které Marcia nemohl uvěřit. “Je tu něco, co jsem se tancovat, který bude mít těžší jen aby se vyhnul jak jsme jít dál. Myslím, že to, co je důležité, je to, že narazíte na něco, co vám pomůže pochopit, hodně z toho, co jsem vám řekne později. Nyní je čas že jsem si tě na mém klíně pro výprask. ” A jak řekla lady Jennifer to zdálo se, že se vyrábí pádlo z ničeho nic.

Obě slova Marcia slyšel, a pádlo viděla, narazil do ní jako cihla, a dělal dýchání pro ni velmi obtížné. Pádlo viděla, bylo to jako ping-pong pádlo, ale pádlo část byla užší. Pak si všimla další rozdíl. Rukojeť byla delší a měla zaoblený konec, stejně jako vibrátor se schovával pod postelí.

To bylo začíná být příliš mnoho pro Marcia. Ona byla zmrazena ve svém místě, a sotva prskat ven “Ale … ale proč?”

“Neexistuje žádný způsob, jak mohu vysvětlit proč,” řekla lady Jennifer. Ona pak šla do analogii Řekla před dostat každou novou dívku přes její klín. “Jak dobře si myslíte, že byste mohli popsat něco tak jednoduchého, jako déšť Představte si, že stojíte v teplém letním dešti? Pečlivě přemýšlet o tom, že by se cítil pak předstírat, že jsem někdo, kdo vyrostl v saharské poušti. Jsem někdo, který nikdy nezažil dešti. Jak dobře jste mohli používat jazyk, máte k dispozici popsat ten pocit, natolik dobře, že když jsem se konečně ocitl v teplém letním dešti, budu moci říci, že to, co jste popsal, je přesně to, co jsem zkušenosti? Mohl byste to udělat? “

Marcia se na pár okamžiků, ale nakonec musela zavrtět hlavou.

Lady Jennifer pokračovala: “To je ten problém se slovy. Oni jsou opravdu velmi nedostatečná popsat, ani zastupovat, hodně z toho, co se setkáváme v životě, ale civilizovaná společnost klade velký důraz na nich. Někdy vše, co můžete udělat, je jen důvěra jiní, kteří šli před vámi. Někdy budete muset dělat, co říkají, a doufám, že porozumění bude následovat. “

Lady Jennifer nechat, že dřez v trochu, a pak pokračoval “Mám ještě pár dalších věcí říct, ale myslím, že jsou nejlepší, že s vámi na klíně, tak pojď, naklonit.” Prošla pádlo z levé ruky na ni hned potom poplácal ji po levé stehno jako výzvu pro Marcii.

Marcia stále nemohl pohnout. Byla úplně roztrhaný mezi touhou potěšit lady Jennifer, a dělat něco, co by bylo tak úplně cizí ní. Její rodiče plácl ji, když ona byla velmi mladá, takže se zadek nebylo něco, co nikdy nezažil. Přesto se její rodiče jasně najevo, že jí výprask dětí bylo povoleno jen v Británii, kdy dítě přímo neuposlechl rodiče, nikdy jen dělá něco špatného. Vzhledem k tomu, že neudělal nic špatného, ​​natož přímo disobeyed lady Jennifer, ona nemohla pochopit, proč se to dělo. Tah mezi ležící na lady Jennifer klíně, a sešroubování z její ložnice byla tak velká, že ji nechal zmrazené, kde je.

“Marcia, začínám být trochu netrpělivý s tebou.” Vlastně, ona nebyla. Chtěla jen, aby se zdálo, že ona byla. Lady Jennifer věděla, že matky tohoto království nevznesla své dcery, aby se pushovers. Marcia reakce se dokonce očekávat. Ale také věděl, že tento směr byl nejlepší postup, aby se jí dostat přes její klín.

“Hodlám se věnovat hodně času a úsilí při přípravě vás pro vstup do tohoto království, a já potřebuju vědět, jestli máte sílu charakteru být jakékoli výhody to. Nechci ztrácet můj čas na každé ženě, jejíž sebevědomí je tak křehké, že se nemůže snášet bolest a ponížení z toho, co jsem o tom, aby se na vás.

“Vstup do tohoto království je spojeno se závazkem na naší straně, aby vždy na vaší straně, a dělat to, co považujeme je ve vašem nejlepším zájmu. Na vaší straně, budete muset prokázat, že jste nám věřit … že vám věřím, že bez ohledu na to, jak je bolestivé nebo ponižující něco, co příkaz z vás, víte, že se nikdy nestane.

“Takže teď máte velmi důležitou volbu. Buď dostanete přes klína právě teď, nebo jít na to, že dveře, a nikdy uvažovat vstupu do tohoto království.”

Opět Marcia musela myslet na konečný výsledek, proč byla vstupem tohoto království. Věděla, že může důvěřovat matce, tak s velkou nervozitou, pomalu položila sama přes lady Jennifer klína.

Za více než 20 let Lady Jennifer bylo vydávání tohoto ultimátum, aby mladé ženy, a to i když nikdo nikdy rozhodl odejít, nikdy se cítí jisté, že se chystáte jít na klíně, dokud oni dělají. Vzrušení se dostane, když ještě silný, inteligentní a krásná mladá žena jako Marcii, který má mnoho možností v životě, rozhodne ležet na klín pro výprask, už nikdy nebude něco, co budete unavení. Vzala si pár chvil vychutnat zážitek tím, že zpomaluje hladil Marcia sukni nad její firmy, mladý zadku.

Marcia byla nyní umístěna po celé délce salonku. Lady Jennifer byla ve středu s lýtkách proti hraně a spodní Marcia byla umístěna dokonale směrem k lady Jennifer kolena a mírně vpravo.

“Jsem velmi hrdý na výběr jste právě udělal, a já jsem dokonce vděčný důvěru, kterou jste mi dal. To, co se o zkušenosti se nejen bolestivé, ale bude se také vydat na dlouhou dobu, takže budu očekávat, že vám to vydržet s vnitřní silou Vím, že máš. Řekl jsem, že ještě pár věcí o tom, a oba jsou určeny, které vám pomohou vypořádat se s tím.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s