Fungující Erotická Seznamka Pro Tebe

„To určitě, ale evidentně se vám zalíbil, co?“ Vyslovil jsem svoje přání.Jindy suverénní a tak trochu panovačný Honza, byl teď jen pouhým nástrojem Petřina sexuálního uspokojení.
„Stál mu, ještě když vylezl ze sprchy.
„Tos měl správný pocit. Tentokrát bledě modré. Seděl jsem tam a nevěděl, kam se dívat dříve. Honza byl taky na vrcholu blaha a tak okolí skoro ani nevnímal.

Sedla jsem si na něj na koníčka a začala se vozit a pořádně přirážet až po kořen.
Seznámila jsem se asi druhý večer s mladým mužem, o 4 roky mladším než jsem já. Nedostal se tam až po kořen, protože to hrozně bolelo, ale co způsoboval jeho žalud v mé prdelce bylo neskutečné, ihned jsem se udělala a v tom to šlo i na něj. Pak třetí, to už jsem nevydržela a vlepila jsem mu ji taky a chytila ho pevně za vlasy a začala přirážet ještě tvrději, ještě jsme si pár faciček vyměnili.
Jak jsem na něm rajtovala, nasadil prstík na můj zadeček a lehce přitlačil, tím jak jsem dosedala, tak se pomaličku posouval dál do prdelky, až tam byl celý a já cítila neskutečnou rozkoš. Sešli jsme se za týden od našeho řádění po písmenkách, měli jsme před sebou celý víkend, první noc na útulném penzionu, kde jsme řádili celou noc.
Nikdy jsem to nedělala do zadečku, nikdy jsem ani muži nevzala při jeho vyvrcholení penis do pusinky a nechala si to do ní stříkat.Je mi 30 let, jsem šťastně vdaná a napopud kamarádky jsem vlezla a přihlásila se na chat.
Další večer jsme šli do sauny s výřivkou, chvilku se nahřáli a pak skočili do výřivky, kde začal skvělý sex.

seznamka zlin

Nuda v Brně

„Jo, jo… Nějak jsem měl pochybnosti.“ „Chápu,“ odvětil. Pak už jsme se vydali někam ukrýt. “ Což asi trochu vyděsilo ten mladý pár, který procházel kousek od nás. Cítil jsem se, jak se mi do ptáka hrne krev a začíná mi tvrdnout. Za chvíli už zbýval jen jeden, který byl ochoten se sejít hned. Odtáhnul jsem se a řekl: „Pojď!Ale teď jsem vstoupil. Povídali jsme si dál a já jsem dostával chuť mu oplatit to kouření.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s