Toužíš Po Kvalitní Sexy Seznamce?

Udělala se skoro okamžitě a pevněse ke mně v tu chvíli přitiskla.Chtěl jsem, abypřestala a já si tak mohl užít ten nádherný pohled, alenedokázal jsem odolat její prosbě, abych ji víc nenechávalčekat. Neměli jsme nic naplánováno a tak jsme brzy povečeři ulehli do postele. Obyčejně bývá dost nervózní, když má můjpenis v ústech, ale toho večera byla úplně klidná. Čím vícjsem za ně tahal, tím divočeji poskakovala na mém penisu.

Pokračovaljsem směrem k posteli a nechal župan sklouznout ze svého těla nazem. Nikdy jsemneviděl, aby byly jeji bradavky tak nateklé; byly skoro tvrdé avystupovaly téměř o dva centimetry. Orální sex nikdy nebyl příliš velkou součástínašeho života.

škádlila ji Zuzana a dál zajížděla dovnitř a zase ven. Martina jen zasténala, při pohledu na robertka mizícího v Zuzanině dírce. Rozepnula si podvazkový pás, tak aby se mohla předklonit, strhnout kalhotky a předvést kundičku. Poslední dobou až příliš nadržená Zuzana se okamžitě udělala, Martina se jen usmívala, když jazykem roztírala šťávičky všude kam jen dosáhla. Teď nevidím!” Olíznula jej po celé délce a pak zase zamířila k Martinině klínu. Zuzana si znovu vzdychla a vstala z postele. Zuzana rozhodila své hnědé vlasy a nechala je padnout tak, že lemovaly celý výstřih. Hlasitě si povzdechla, když se zaposlouchala do zvuků televize ve vedlejším pokoji.

seznamka

Návštěva.

Téměř jsem slyšela tlukot svého srdce, které bilo v rytmu jeho doteků. “ poslala jsem ji vzdušný polibek.Myslela jsem si, že to nemůže být nikdy jiné, že to každý vlastně dělá úplně stejně, ale… každý jeho pohyb byl trochu jiný… lepší a plnější. Najednou jsem vnímala obrovskou touhu po milování.
Při hraní se samozřejmě musel doplňovat obsah skleniček s vínem. Před námi nemusíš.“ Pozdravila mě s úsměvem Maruška.Pomalu přirážel, přitom si hrál s mými vlasy a líbal mne… chvíli na krk, chvíli na ramena a občas se rozhodl prozkoušet pohybové vlohy mého jazyka. Hlava se mu začala zmítat ze strany na stranu nastupující rozkoší.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s