Toužíš Po Fungující Erotické Seznamce?

Ridil ho asi tricetilety cernovlasy pohledny kluk.Pozdravili jsme se a vydali se hledat nejaky misto,kde bychom si to rozdali.Asi po trech kilometrech klidne jizdy jsme objevili odbocku na lesni cestu, po ktere jsme jeste kousek jeli.Pak zastavil, vystoupili jsme a sli kousek dal do lesa.Roztahl deku, a zacal se svlikat.”Tak na co cekas, svlikej se” porucil, trochu sem se stydel a trvalo mi to dele,nez jemu.”Konecne,po dlouhe dobe se mi podarilo ulovit borce na chatu.Domluvili jsme se,ze prijede,cekal sem na nej a predstavoval si ,akej asi je.Za chvilku zastavilo auto, a ja nastoupil. Klekni si a vykuř mi ho”.Vzal sem tedy do ruky jeho jeste visici kladu a zacal ji pomalu honit, polibil sem mu zalud a objal ho pusou.Citil sem jak roste,par pohybu sem a tam a byl jak skala.Chytil me za hlavu a prirazel cim dal vic.Rukama sem zacal hladit jeho sexy zadecek.Na chvili sem prestal a zacal se venovat jeho koulim,slastne vzdychal, uz sem ho mel zase v puse,jazykem sem laskal jeho zalud,kterej uz poustel stavu,prirazel rychle a tvrde, pritom vzdychal hlasiteji.Najednou se zastavil, vytahl ho a namiril mi svy delo primo do tvare,kterou mi celou pocakal mohutnymi vystriky.Polozil me na zada a rekl,”Tak ted ja” a vzal myho nabehlyho curaka do sve pusy, kouril uplne bozsky,nevim jak to poznal, ale vzdycky,kdyz uz sem skoro strikal,tak chvili prestal,pak zase pokracoval dal.Snazil se me otocit na bok a rukou se pokousel najit mou dirku.Za chvilku sem citil,jak se snazi proniknout prstem do analu.Prestal kourit a rekl: “Klekni si a otoc na me svou prdel”.Udelal sem to, a on mi roztahl pulky a jazykem po nem prejizdel,bylo to krasne, byl sem desne vzrusenej, najednou sem ucitil,jak pronika hloub, nejdriv jednim a pak i druhym prstem.Zajizdel hloub a hloub.Za chvili me mel pripravenyho.Prestal me lizat a prstit a ja ucitil mezi pulkama jeho kladu,jak se dere dovnitr, trochu to zabolelo a uz sem ho byl plnej, pomalu zacal prirazet,zrychloval a ja skoro omdleval,sukal me tvrde a obcas me placnul prez zadek.Myslel sem,ze se snad zblaznil.Rukama me chytil za boky a mrdal jak nejakou devku.Zacal sem vzdychat, to ho jeste vic rozohnilo,sukal jako smyslu zbaveny.Najednou se zarazil a ja ucitil v zadecku jeho horkou mrdku.Nahmatal my tvrdy pero, parkrat prez nej prejel rukou, polechtal na koulich a ja vystriknul primo do jeho dlane, kterou mel uz pripravenou.Pak mi to rozmazal po zadech a zadku.Byl sem uplne hotovej.Polibil me a zacal se oblekat.Ja lezel jeste chvilku nahej a pak se oblekl taky, zavezl me spatky domu,rozloucili jsme se.Dlouho jsem si tak bozsky nezamrdal…

Tato sexy seznamka obsahuje seznam s aktuálnímy profily, ze kterých si dokážou vybrat i ti velmi nároční a vybíraví. Prihlašte se zadarmo hned teď, dobrodružství čeká!Vše je velmi jednoduché, od přihlášení do seznamky po vyplnění informací, prohlížení profilů ostatních a posílání zpráv. Hledání partnera nikdy nebylo rychlejší. Je na Tobě, k jaké taktice vás naše sex seznamka inspiruje a jakým způsobem naleznete svého sexuálního partnera.Chceš se seznámit s dívkou vašich snů? Nezáleží na tom, jestli vás vzrušuje mazlivý sex, nebo drsnější šukání. Intimní párovácí služba pro nadržené, každý si tu najde partnera na erotické potěšení.

seznamka

Virtuální milenec

zavolala Simona. Ty rty najednou vytvářely skrz její bradavky snad nejvícesmyslný prožitek, jaký si Simona dokázala vůbec představit. Chvíli si s nimi hrála a pak se ruka přesunula k břichu kde kroužila vezvětšujících se kruzích až zamířila zpět do jejího klína. Mnohokrát při těchhle představách vyvrcholila. Strnulehleděla na počítač, který byl zdrojem onoho pípání. Bázlivě se posadila, ale přesto toužila aby ty příjemnédotyky pokračovaly.

Vgarsonce byl klid když si Simona sundávala kabát a boty, když serozrušená vrátila z práce. přesunuly do údolí mezi jejími prsy azvedly se nahoru k pravé bradavce a začaly ji sát.

Kde to jsem?”

začala vlhnout při pomyšlení, že by se s někým setkala.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s