Chceš Fungující Sexy Seznamku?

Pak si oba sedli na svá místa ke stolu a měli jsme co dělat, abychom vypili všechny panáky, co nám ostatní objednali.Ostatní začali skandovat: „Hulit, hulit!Pohyboval se v rytmu hudby, hladil Lucku a svým tělem se o ni třel. Nedozvěděl jsem se, o co se vsadily, ale ono to vůbec není důležité. Za pár okamžiků bylo jeho mužství o délce cca 20 cm jako stožár. Chlapík, čtyřicátník, co seděl vedle mě mi uznale řekl: „Moc pěkná sekerečka!Ale musela, sázka je sázka a ona prohrála…
Osazenstvo hospody ji začalo mohutně povzbuzovat a za chvíli první nenechavé ruce nadržených chlapů se začaly plazit po jejích lýtkách výše ke stehnům a k jejímu nádhernému zadečku. Za pár minut chlapovi zacukalo v tříslech a mohutnými střiky začal plnit Lucčinu pusu.

Nina na sobě měla legíny, které zdůrazňovaly linie jejích nohou a boků, a sportovní mikinu. Rukou jsem jí mazlil poštěváček.
Vzrušení, které u mě sílilo, najednou nebylo možné přehlédnout. Pomalu jsem jí začal svlékat legíny. Ztuhli jsme, když jsme slyšeli, jak vzala za kliku domovních dveří. Položil jsem svou ruku na její. A neříkej mi, že se Ti ta žena nelíbí.” Vše prozradilo až zřetelné spláchnutí. Šla nahoru?

ona hleda jeho brno

Turistika

„Veď takto sa moc neopáliš.“ „Nechcela som Ti byť otočená chrbtom a inak by som sa nemohla oprieť.“ Odpovedala a vypla svoju hruď. „Ľahni si chcem Ti ho vyfajčiť a Ty ma môžeš zatiaľ lízať.“ Pod hlavu som si zmotal vankúš aby som ju mal vyššie a už bola na mne. Našťastie toho bolo iba málo, lebo jedna kvapka skončila aj na tričku. Pravdepodobne pre ten úsmev čo jej nepretržite hral na perách a v očiach. Našiel si štíhlu milenku a mne povedal, že ak ho chcem znovu, musím schudnúť. Navreli jej do veľkosti malín.Po chvíľke bojovníka vypustila z úst a začala olizovať jeho koreň.
Ale to už mi hlavu pritláčala na mušličku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s